Ardem Project

Başlıca kuruluş ve faaliyet amacı, Kalkınma Ajansları, Tübitak, Kosgeb,Bakanlıklar ve Avrupa Birliği başta olmak üzere hibe sağlayıcı tüm ulusal ve uluslararası kurumlara yönelik proje hazırlamak ve yürütmek olan ARDEM Proje Danışmanlık, zamanla faaliyet alanlarını genişletmiş olup halihazırda adını hazırlamış olduğu fizibilite raporları, düzenlediği eğitimler ve sunduğu kurumsal gelişim danışmanlık hizmetleriyle duyurmaktadır. Ar-Ge projelerinden sosyal projelere geniş bir yelpazede kazanılan proje kültürü, ARDEM Proje Danışmanlık’ın yeni girişim alanlarında da oldukça başarılı olmasını ve hizmet sunulan kurumların yapılan çalışmalardan memnun kalmalarını sağlamıştır.
 
ARDEM Proje Danışmanlık, üstlendiği tüm görev ve sorumlulukları titiz bir şekilde ele alarak öncelikle müşteri istek ve beklentilerini dikkate almakta, bu kapsamdaki Dünya ve Türkiye’deki iyi örnekleri incelemekte ve talep edilen çalışmayı en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Misyonumuz:
Biz; Kaliteli projeler üreterek hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşların rekabet güçlerini artırmaya yönelik yapacakları yatırımlara hibe desteği almalarını sağlamak, böylece ulusal kalkınmada önemli rol üstlenmek için varız.
 
Vizyonumuz:
Ulusal bazda sürdürdüğümüz liderliğimizi uluslararası boyuta taşımak ve danışmanlık alanında tüm dünyada tanınan firmalar arasında yer almaktır.

Danışmanlık Stratejimiz:
İş hayatımızın başlangıcından beri müşterilerimizi ortaklarımız olarak görüyoruz. Başarılı projelerin geliştirilmesi, sunulması ve yönetimini harekete geçirerek bir Ar-Ge ve inovasyon çoklayıcısı gibi çalışıyoruz.

Bunun için:
Özel bir ihtiyacı olan ortaklarımızı, ilgili konuda çözüm sunan ortaklarımız ile bir araya getiriyor (ya da tam tersi), Uygun ulusal ya da AB hibe ve destek programlarına yönlendiriyor, Tüm bu süreç boyunca destek sağlıyoruz.

2024©ardemproject.com.Tüm Hakları Saklıdır